حریم خصوصی

حریم خصوصی‌ شما برای ما مهم است. ما متعهد هستیم که حریم شخصی کاربران خود را حفظ نماییم. از روش ها و دستورالعمل های امنیتی که قوانین حفظ حریم خصوصی کاربران به آنها نیاز دارد، پیروی می کنیم. این روش های محافظتی ذخیره ، بکارگیری و انتشار همه اطلاعات شما را دربر می گیرد و از دسترسی  غیر مجاز این اطلاعات جلوگیری می کند.

حفظ امنیت اطلاعات شخصی شما را امری بسیار جدی و مهم می دانیم و در سایت خود از سیاست های امنیتی و فناوری هایی استفاده می کنیم که برای محافظت از اطلاعات شخصی طراحی شده اند.  از اطلاعات شخصی شما که در سایت ثبت می گردد فقط برای تحویل سفارش مورد استفاده قرار می گیرد و تحت هیچ عنوانی (جز با حکم قضائی) در اختیار شخص یا سازمانی قرار نخواهد گرفت.

اطلاعات شخصی کاربری که سفارش را ثبت و تحویل می گیرد نگهداری می کنیم .اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل و نوشته های روی کارت تبریک را  از شما دریافت و ثبت می کنیم .گل نشا هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند. 

درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط کاربر، به منزله مورد تایید بودن کاربر می باشد و در صورت کامل نبودن از شما میخواهیم آن را تکمیل نمایید.

مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و گل نشا تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده و سفارش را به شخص مورد نظر تحویل خواهد داد.

گل نشا حق ضبط همه مکالمه های تلفنی با کاربر را برای خود محفوظ می دارد.

همچنین گل نشا ممکن است برای ارتباط با مشتریان،و اطلاع رسانی رویدادها  و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه گل نشا را در پروفایل خود لغو کنند. عدم اقدام جهت لغو، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل ها و پیام ها و سلب حق اعتراض میباشد.

گل نشا ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت  قوانین وب سایت ویرایش کند.  کاربران ضمن استفاده از خدمات سایت گل نشا ، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق الذکر به گل نشا اعطاء نموده و حق اعتراض را از خود سلب مینمایند.

حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را در اختیار شخص دیگری قرار دهند. در صورت تغییر شماره تماس ، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره تماس خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدید خود را ثبت نمایند.

همچنین به اطلاع کاربران رسانده می شود که گل نشا نیز مانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری آی پی و کوکی‌ها استفاده می‌کند، ما از پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها  استفاده می کنیم تا  اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری کنیم. طبیعتا مسئولیت هرگونه سوء استفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و گل نشا حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می دارد.

گل نشا برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

صفحه اصلی      قوانین و مقررات     راهنمای خرید