درباره ما

اعضای گروه گل نشا فعالیت مستقل و خویش فرمای خود را از سال ۱۳۹۳ در عرصه تولید، تحقیق و پژوهش محصولات گلخانه ای را با احداث شرکت دانش بنیان هیرکان آزما آغاز نمود . این مجموعه در حال حاضر چندین گلخانه صنعتی و کوچک مقیاس در اختیار دارد.
این گروه در سال ۱۳۹۹  سایت گل نشا را با هدف حمایت از تولید کنندگان عرصه کشاورزی و زراعت و عرضه مستقیم محصولات جهت رضایت کمی و کیفی خریداران راه اندازی نمود. 
هدف ما از راه اندازی سایت گل نشا ، عرضه وفروش مستقیم و بدون واسطه محصولات گلخانه ای ، ادوات و ملزومات کشاورزی ، فرآورده های باغی و کشاورزی استان های سبز شمال کشور است. 
اگر تولید کننده موارد ذکر شده هستید می توانید با ما تماس بگیرید و محصولات را برای فروش عرضه کنید.
اگر خریدار محصول هستید می توانید جهت حمایت از تولید کننده محصول خود را مستقیم از تولید کننده خریداری نمایید. 
تلفن ثابت:     ۷۷۵۹۳۵۱۳ ۰۲۱   همراه :   ۰۹۳۵۷۹۳۴۵۴۰
روزهای کاری: شنبه تا چهارشنبه
ساعات پاسخگویی: ۸ الی ۱۵

مجموعه هیرکان آزما در عرصه گل و گیاه در حوزه تحقیق و تولید بر روی گیاهان فعال می باشد. این شرکت یک مجموعه دانش بنیان می باشد که تا به حال موفق به دریافت لوح و جوایز گوناگونی از مدیران عرصه کشاورزی شده است.  اعضای تیم هیرکان ۱۵ سال در مجموعه های بزرگ کسب تجربه نموده و علاوه بر کسب علم در محیط دانشگاهی و طی مدارج علمی ، تجربه و کار عملی در کارنامه خود دارند. پرسنل این شرکت علاوه بر علوم آکادمیک ، آموزش دیده و ماهر هستند. هیرکان آزما با ساخت یک آزمایشگاه مجهز، گیاهان را از طریق اندام ها و بافتهای گیاهی کشت بافت ، رشد می دهد. به عنوان مشاور و پیمانکار در ساخت گلخانه های متعددی  حضور داشته است. 

 

خدمات شرکت شامل:

  • تکثیر گیاهان تک سلولی در آزمایشگاه و کاشت در گلخانه
  • ساخت و احداث گلخانه
  • پرورش گیاهان آپارتمانی
  • عرضه نشا به گلخانه ها
  • خدمات مشاوره برای تولید کنندگان گل و گیاه

 

هدف این شرکت ، رونق تولید بومی و ارتقای سطح کمی و کیفی گیاهان آپارتمانی است. این مجموعه در تلاش است تا با عرضه بدون واسطه گیاهان و خدمات و ابزار کشاورزی از فاصله بین تولید کننده و مصرف کننده بکاهد . هیرکان آزما با وب سایت گل نشا ، در عرصه آنلاین محیطی فراهم کرده است تا مصرف کنندگان محصولات با کیفیت بهتر و قیمت مناسب تر  و تولید کننده محیطی جهت عرضه مستقیم در دسترس داشته باشند.  

 این شرکت در تعداد زیادی از گلخانه ها به عنوان تولید کننده و مشاور حضور دارد . تنوع محصولاتش به ۱۵۰ نوع گیاه می رسد. محصول را به صورت عمده و خرده عرضه می کند. 
دست تولید کننده را برای همکاری می فشارد و به شما که دوستدار گل و گیاه ایرانی هستید افتخار می کند.
گل نشا با  تولید کنندگان گلدان در همکاری است و اعتقاد دارد که احساس، سلیقه و زیبا شناسی مردم ما ، جز بهترین ها در دنیاست و باید با سختکوشی در کنارخلاقیت و نوآوری به این احساس زیبا پاسخ داد . 
این سایت ، کود و محصولات جانبی گلخانه ای را از شرکت های تولید کننده به طور مستقیم عرضه می کند.  کیفیت کودها و محصولات را  با استفاده در گلخانه های خود مورد ارزیابی قرار می دهد . کیفیت و قیمت را بررسی می کند و با در نظر گرفتن این پارامترها بهترین محصولات را عرضه می کند.
امیدوارم با تجربه یک خرید خوب از گل نشا ،ضمن رضایت  ، از تولید کننده حمایت کنید.
         

۱۵۰

تنوع گل وگیاه

۲۵

تعداد گلخانه

۵۰۰۰۰

سطح زیر کشت(مترمربع)

تجربه خرید گل و گیاه
 کیفیت بالا و قیمت مناسب

گل نشا